Chcesz otrzymywać faktury na skrzynkę e-mail?

Informujemy, że efektem końcowym trwającej inwestycji, polegającej na wymianie wodomierzy na elektroniczne, będzie między innymi brak konieczności podawania stanów wodomierzy oraz rzadsze wizyty inkasenta. Wodomierze elektroniczne odczytywane będą zdalnie za pośrednictwem ich komunikacji z naszymi komputerami.

Dlatego jeśli chcą Państwo otrzymywać faktury na wskazaną przez Państwa skrzynkę e-mail, serdecznie zachęcamy do wypełnienia krótkiego oświadczenia, które znajdą Państwo w zakładkach Biuro Obsługi Klienta -> E-Faktura.

Wypełnione oświadczenie należy dostarczyć do naszej siedziby, bądź przesłać podpisany skan drogą elektroniczną na jeden z adresów email: zgkim4@pelczyce.pl, zgkim3@pelczyce.pl, zgkim2@pelczyce.pl

Jakie są tego plusy?

  • Faktura zawsze na czas bez obawy o ryzyko niedostarczenia, które występuje przy wysyłce drogą pocztową
  • E-faktura nigdy nie trafi w niepowołane ręce
  • Brak papierowych dokumentów, działania eko – mniej ściętych drzew
  • E-faktura jest łatwo dostępna, nie zajmuje miejsca w przeciwieństwie do faktur papierowych gromadzonych w segregatorach

Serdecznie zachęcamy do skorzystania oraz informujemy, że Biuro Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00.

Dodaj komentarz